Apotheek Crezee

Apotheek Crezee

Louwersplein 3 3343RC Hendrik Ido Ambacht Tel:078-6817584

Welkom op onze website!

Om u nog beter van dienst te zijn, zijn wij nu ook bereikbaar via internet. U kunt op onze website 24 uur per dag informatie krijgen over geneesmiddelen en gezondheid. Ook hebben wij een uitgebreide zelfzorgwijzer online met advies over het gebruik van vrij verkrijgbare zelfzorgmiddelen bij een aantal veel voorkomende aandoeningen.

Wat vindt u verder op onze website? Lees over ons team, onze openingstijden en hoe en waar u ons kunt bereiken.Update over ons privacybeleid.

Bloedverdunner Eliquis toch weer beschikbaar dankzij tijdelijke afspraken

Bloedverdunner Eliquis is sinds 18 december 2025 weer leverbaar aan apotheken dankzij tijdelijke afspraken tussen groothandel Mosadex en fabrikant BMS. De eerdere stop volgde op een prijsconflict. Door het akkoord hoeven ruim 260.000 patiënten voorlopig niet over te stappen op een ander middel. De partijen werken aan een structurele oplossing.


Lees het hele artikel op: Nationale zorggids
Publicatiedatum: 19-12-2025


Terug naar overzicht