Deze 6 handige middeltjes helpen tegen jeukende muggenbulten – Apotheek Crezee – Hendrik Ido Ambacht

Apotheek Crezee

Apotheek Crezee

Louwersplein 3 3343RC Hendrik Ido Ambacht Tel:078-6817584 Fax:078-6840312

Welkom op onze website!

Om u nog beter van dienst te zijn, zijn wij nu ook bereikbaar via internet. U kunt op onze website 24 uur per dag informatie krijgen over geneesmiddelen en gezondheid. Ook hebben wij een uitgebreide zelfzorgwijzer online met advies over het gebruik van vrij verkrijgbare zelfzorgmiddelen bij een aantal veel voorkomende aandoeningen.

Wat vindt u verder op onze website? Lees over ons team, onze openingstijden en hoe en waar u ons kunt bereiken.Update over ons privacybeleid.

Instructie covid-19 zelftest

Deze 6 handige middeltjes helpen tegen jeukende muggenbulten

Grote kans dat jij er ‘s nachts al één (of twee) om je hoofd hebt horen zoemen: de mug. Word je vaak lekgeprikt? Zolang je niet krabt, verdwijnen de muggenbulten het snelst. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Wij delen zes middeltjes die helpen tegen jeukende muggenbulten.


Lees het hele artikel op: gezondnu.nl
Publicatiedatum: 09-08-2023


Terug naar overzicht